Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

 Tavsiye Şikayet Forum  »
 ŞİKAYET FORUMU YORUMLAR.  »
 Oteller


TATİL TAVSİYE ŞİKAYETLERİ KULLANICI YORUMLARI ÖNERİLER

Yıl boyunca beklediğiniz yaz tatiliniz zehir olmasını istemiyorsanız tatil satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Otel Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şüphesiz uzun bir çalışma döneminden sonra güzel bir tatilin hayalini kurarız. İster aileniz ile ister kız arkadaşınız ile koca bir senenin stresini atmak istemeniz kadar doğal birşey olamaz. Tatil planınızı son ana bırakmamanız gerekir. Önceden planlanmış bir tatil daha iyi dinlenmenize yardımcı olacak ve sonradan çıkan hesaplanmamış ödemelerden sizi uzak tutacak.Kaç yıldızı olduğuna dikkat edin, en az 3 yıldız olmasına özen gösterin. Bütçenize uygun olmasına özen gösterirken kaç yıldız olduğunu atlamayın. Güvenliği hakkında bilgi alın Temizliği konusunda bilgi alın. Oda servisi ve extralar için bilgi alın. Hastaneye yakınlığı hakkında bilgi isteyin.Karakola yakınlığı konusunda detay sahibi olun
Bu bilgileri edindiğinizde Otel sizin için çok daha elverişli olacaktır Tur Operatörlerinin Kalitesinden Emin Olunuz
Tur operatörleri ile gidecekseniz; tur operatörünün kalitesini kanıtlamış olmasına dikkat etmelisiniz. Seçtiğiniz operatörün tur düzenleme yetkisi olup olmadığını http://www.tursab.org.tr den kontrol edebilirsiniz. Ayrıca tur operatörü ile yurtdışı tatili düşünüyorsanız; operatörün gitmek istediğiniz ülkeye kaç yıldır tur düzenlendiğini, ülke vize istiyorsa vize işlemlerinde sorumluluk alıp almadığını da öğrenmelisiniz. Tur operatörü ile gideceğiniz yurt içindeki turlar için operatörün tur rehberi olup olmadığını da sorunuz. Kanuna göre Tur operatörleri yurt içi seyahatlerinde Turizm ve Kültür Bakanlığından onaylı Tur Rehberi bulundurmak zorundadır. Mevsime Göre Tatil Tatilinizden keyif almak ve dolu dolu zaman geçirmek istiyorsanız hangi mevsimde nereye gidilmesi gerektiğini iyi araştırmalısınız. Kış mevsiminde yazı aratmayacak bir atmosfer yakalamak, yaz aylarında ise serin ve ferahlatıcı bir doğada tatil yapmak istiyorsanız bu kriterleri göz ardı etmemelisiniz. İnternetten Seyahat Alırken Güvenilir Firmaları Tercih Edin:
Belki de bir yıldır uğruna çalıştığınız ve sizin için önemli bir meblağ tutacak bir tatili riske atmayın. Eğer internet aracılığıyla size gelen bir teklif gerçek olamayacak kadar iyiyse, gerçek olmama ihtimali yüksektir. Maillerde önerilen her teklifin gerçekleştirileceği garanti değildir. Bazı sitelerde de son zamanlarda, otellerin fiyatları yükseltilip, sonra ciddi indirim yapılmış gibi gösterilebiliyor.

Bir Seyahat Danışmanından Görüş Alın

Saygın bir firmanın eğitimli ve deneyimli bir Seyahat Danışmanı size tatil konusunda en doğru alternatifleri sunacaktır. Seyahat sektörünün içinde bulunan başarılı bir uzman, en hesaplı tatil avantajlarından, en doğru tatil seçeneklerine, en uygun ödeme koşullarından hobilerinize en çok uyan tesislere kadar tüm sorularınıza yanıt verebilir

Tam Sürüme Geç »
 "Tavsiye Şikayet Mobil" Android Uygulaması [X]