Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

 Tavsiye Şikayet Forum  »
 TAVSİYELER FORUMU YAZ OKU  »
 Firmalar
09.03.2016- 17:19

Şehirler arası nakliyat eskiden oldukça meşakkatli ve kişilere hatta tüm ev halkı kadar akrabalara kadar uzanan riskli bir süreçti. Hele hele asansörsüz ve yüksek katlı bir bir binadan binaya taşınmak. Gün geçtikçe gelişen şartlar ile kendiliğinden bir sektör haline gelen taşımacılık sektörü bu ihtiyacı gidermek ve belli bedeller karşılığında sizin yerinize tüm evinizi taşımaktadır.

Evden eve taşımacılık büyük bir ihtiyacı karşılarken büyüyen ve gelişen bir yapıya sahip olmuş ve bu sektör gelişerek büyük bir ihtiyaca çözüm bulmuştur. Bu sektör içindede kişilerin talepleri doğrultusunda gelişme göstermektedir. Evden eve nakliye hizmetlerimiz içinde elinizi suya sabuna sürmeden, sistemli bir şekilde büyük bir itina ile toparlanıp ambalajlanarak, eşyalarınız kendi eşyalarımız gibi özenle yerleştirilip gitmesi gereken yere ulaştırılıp, yeniden yerleştirilmek sureti ile işlemimiz bitirilmektedir. Evden eve nakliye işlerimizde en önem verdiğimiz %100 müşteri memnuniyeti, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı içindeyiz. Misyonumuzdan taviz vermemektedir. Her geçen günde hizmet kalitemizi olumlu olarak yenilemekteyiz.

Bu misyonumuzla taşınma gerekçeniz her ne olursa olsun yaşam alanınızı değiştirirken, aracılık yapan nakliye firmamız, sıfır risk, temiz kısa sürede ve tecrübeli ve uzman kadromuzla gönül rahatlığı içinde hizmet verirken tecrübemizi de konuşturmaktayız.

Evden eve taşıma yapılmadan önce eksperimiz tarafından eski ve yeni mekanınız arasındaki mesafe, kat sayısı, taşınacak eşyaların değeri,nasıl bir araç kullanılacağı, kaç personel ile taşıma yapılacağının analizi yapıldıktan sonra, çözüm odaklı olarak yapılan sözleşme ile belirlenen gün ve saatte nakliye işleminiz gerçekleştirilmektedir.

http://sehirlerarasinakliyat.net.tr

Tam Sürüme Geç »
 "Tavsiye Şikayet Mobil" Android Uygulaması [X]