Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

 Tavsiye Şikayet Forum  »
 ŞİKAYET FORUMU YORUMLAR.  »
 Oteller

Grupanya com'dan aldığımız kuponla Ağva Nehir Perisi adlı otelde 2 gece konakladık. İkinci günümüzde peteklerin değişeceği. Odayı 15 dakika boşaltmamız gerektiği söylendi. 12:00'de boşalttığımız odadaki işlem 18:00 civarında bitti. 5-6 saat ortak alanlarda, bahçede oturmak zorunda kaldık. Tamirat bitince odanın ısınması saat 20:00'yi buldu ve 23:00 civarı petekler tekrar kapatıldı.

Geceleri kış aylarında olunmasına rağmen petekleri kapatıyorlar ve öğlen açıyorlar. Bu tamirat işinin neden odanın boş olduğu günlerde yapılmadığını sorduğumuzda bütün odalarda aynı işlemin yapıldığını belirttiler yalnız diğer müşterilerle konuştuğumuzda yalan olduğu ortaya çıktı. Şömineli jakuzili odalarda aynı işlemin yapılmadığını belirttik yetkili kişi "kuponla geceliği 150 TL'ye kalıyorsunuz o müşteriler geceliği 1000 TL’ye kalıyorlar dedi. resmen kovulduk madem zarar ediyorsun amacınız nedir o fiyata oda satıyosunuz fırsat satın aldıgımız siteninde suçu büyük ne diye böyle işletmelerle çalışıp adınızı kirletiyosunuz ben bir daha Grupanyadan alışveriş yaparmıyım kesinlikle hayır tavsiye edermiyim asla kim kaybetti sizce ?

orcun  |  Cvp:
Cevap: 1
11.02.2016- 12:44

slm mine hanım şikayet etmekte gercekten haklısınız bu fırsat sitelerinden yapılan satışlara inanın benim aklım almıyor nasıl oluyorda yüzde 80 lere varan indirimler yapılıyor firma ne kazanıyor e kazanamayınca   ayakta nasıl kalıyolara etrafımda bu sitilerle çalışıp batan bir kaç firma sahibi arkadaşım var perişan oldular benim size tavsiyem alış veriş yaparken bu sitelerden dikkatli olun kimse kimseye bedava bişey vermez bunu gözönünde bulundurun derim .

ozge  |  Cvp:
Cevap: 2
11.02.2016- 13:45

fırsat sitelerinin birinden kavitasyon için kupon almıştım rezil biyerdi paramla rezil oldum bir daha asla almam kesinlikle tavsiye etmem

Tam Sürüme Geç »
 "Tavsiye Şikayet Mobil" Android Uygulaması [X]