Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

 Tavsiye Şikayet Forum  »
 Tüm konulardan muhabbet bölümü  »
 Spor

  Size altılı nasıl oynanır, hangi at gelir gibi bir müneccimlik yapmayacağım çok önemli detaylardan bahsediyor olacağım .
Gelelim altılıyı tutturma konusuna bültenlerdeki saçma sapan yorumları bir kenera bırakalım.
Galopları ve dereceleri de unutun sonra bakacağız onlara.
Hepinizin bildiği gibi yarış gazeteleri çok büyük geniş oynanmış altılı şablonları verirler. Fakat bunlar da tutmaz işte asıl meseleye geldik. Bu yayınladıkları kupon nereden yatar önce onu bulmalıyız nasıl olsa en iyi ihtimal 5 te kalacak ben örneklerini binlerce kez verebileceğim şablonlar olmasına rağmen en yakın tarihli güncel olan üzerinden sizinle paylaşmak istedim.


                      ÇOK BİLİNEN BİR GAZETENİN ALTILI ŞABLONU 12 OCAK 2016 KOCAELİ GENİŞ ALTILISI

46 8218
7214 3
3123 5
5126 6
108 7


Bu şablonu incelediğimde ilk akla gelen tekten yatar oldu sonra o tekin sağlam bir tek olduğuna kendim de kanaat getirdim ve en zayıf olan diğer ayaklara baktım program tarihini yazdım tjk yı açıp bakın zayıf yazılmış olanlar da beni tatmin etti fakat ilk ayak ve son ayak beni tedirgin etti
sonuç olarak aynı şablonun ilk ayağını orada yazmayan güvenebileceğim 1 numaralı Maruf beye güvenerek tek attım. Fakat gelmedi ama her şey bitmedi elimde son ayak var ve bu şablonda olmayan ama başka tahminlerin şablonunda bolca bulunan 9 numaralı Küçükprens benim kalem oldu hem 5 lisi hem 2 lisi hem de çiftesi bana yetti .

Şablonu ve yazdıklarımı inceleyin yorumlarınızı bekliyorum yazıma devam edeceğim bilinmesi gereken. altılı ganyanın püf noktalarını bildiğim kadarı ile sizinle paylaşacağım şimdilik hoşçakalın.

Tam Sürüme Geç »
 "Tavsiye Şikayet Mobil" Android Uygulaması [X]