Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

 Tavsiye Şikayet Forum  »
 TAVSİYELER FORUMU YAZ OKU  »
 Firmalar


ULUSLARARASI   NAKLİYAT FİRMA TAVSİYESİ

Firmamız uluslararası taşımacılık   her alanında, dünya çapında yaygın ve güvenilir hizmetler sunuyor. Karayolu, demiryolu veya intermodal taşımacılık hizmetleriyle, denizyolu, havayolu, dahili konteyner taşımacılık hizmetleri ve sektöre özel çözümlerinden faydalanabilirsiniz. Avrupa’daki yaygın acente ağı, deneyimli kadrosu ve kalite standartlarına uygun araç filosu ile, karayolu taşımacılığında müşterilerine güvenilir hizmet ve zamanında teslimat ilkesi ile çalışmaktadır. Firmamız dünyadaki tüm uluslararası havalimanları arasında acenteleri ve havayolları ile yapmış olduğu özel anlaşmalar ile müşterilerine fiyat avantajı sağlamaktadır.

azerbaycan nakliyat konusunda uzun yıllardan günümüze uzanan kapsamlı çalışmalarına aralıksız devam etmekte olan firmamız Türkiye’den ihracatı yapılan her türlü ürünün karayolu ile nakliyesini gerçekleştirmektedir. Türkiye ile Azerbaycan arasında yapılmakta olan tır nakliye seferlerinde genellikle Gürcistan üzeri güzergah kullanılmakta, yüklemeden teslimata kadar geçen süre ortalama 4-5 gündür. Azerbaycan ile uzun vadede kalıcı ilişkiler kurmayı hedefleyen firmamız diğer firmalara göre daha güvenli hizmet vermektedir. Haftanın belirli günleri özel araçlarla yola çıkan deneyimli ekip yükünüzü önceden belirtiğiniz adrese ulaştırır. Alanında eğitim almış uzman kişiler tarafından verilen nakliyat hizmeti sayesinde malın araca yüklenmesi, yolculuk esnası ve adrese teslim edilmesi durumunda hiçbir sorun yaşanmaz.

özbekistan nakliyat işlerinizin güven içerisinde organize edilip ve hızlı ulaşım sağlanmasını istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Son yıllarda İnşaat sektörünün gözdesi olan Özbekistan dan Türkiye müteahhitleri proje yatırımları yapmaktadır. İnşaat projesini yüklenici firmalar tedarik edeceği inşaat malzemesi, iş makinelerini Türkiye’den Özbekistan’a göndermektedir. Karayolu taşımaları ile giden inşaat ürünleri ve ekipmanları genelde Taşkent Başta olmak üzere çeşitli İllerine dağıtım yapılmaktadır. Özbekistan’da en çok yük taşımacılığın yapıldığı İl olarak şüphesiz Taşkent gösterilir. Özbekistan ihracat taşımalarında soğuk zincir sevkiyatlarını düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz.  
kazakistan nakliyat şirketi firmamız ile yükleriniz Türkiye’den güven içinde varış noktasına teslim edilir. Riski minimize eden, şoförleri kurallar çerçevesinde hizmet eden Kazakistan nakliyecisi firmamız düzenli servislerle yüklerinizi taşır.


Türkiye – Kazakistan arası sefer yapan araçlarımız yükleme noktasından varış yerine kadar operasyon bölümümüz tarafından takip edilir. Yol durumu ve araç hakkındaki son gelişmeler tarafınıza e-mail yoluyla düzenli olarak iletilir. Bu hizmetlerin tümü bir nakliye sürecinde işlenir. Kazakistan’a her hafta nakliye yapan firma özellikle parça, grupaj ve parsiyel nakliyeleri yapmaktadır.  

kırgızistan nakliyat konusunda uzun bir geçmişe sahip olan firmamız, yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmekte olup, olağanüstü araç filosunu her geçen gün büyütmektedir. Kırgızistan çalışan nakliyat firmaları arasında ki farklı duruşunu sürekli koruyan, ve güvene dayalı çalışma prensibinden asla ödün vermeyen lojistik şirketimiz uluslararası alanda kaliteli nakliye hizmeti sunmaktadır.

tacikistan nakliyat hizmetimizde ithalat, ihracat ve transit yükleri; güvenle varış noktasına taşıyoruz. Teknolojinin sürekli gelişimi ile karayolu tır taşımalarıda gelişiyor ve teknolojiye ayak uyduruyor. Bünyemizde bulunan özmal araçlar teknolojiye paralel olarak yenileniyor ve yatırımlarımızı işimize yapıyoruz. Geniş araç filomuzla tüm ithalat ve ihracat yüklerinizi Tacikistan’ın her yerine taşıyor, sigortalı nakliyat seçenekleri de dâhil olmak üzere tüm taleplerinizi esnek çözümler içeren hizmetlerle karşılıyoruz. Tacikistan nakliyat hizmetlerimizden faydalanarak, firmanızın ihracat ve ithalat yüklerinin taşınmasıyla ilgili sorun yaşanmayacağından ve gecikmelerin canınızı sıkmayacağından emin olabilirsiniz.


türkmenistan nakliyat işlerinde profesyonel taşıma deneyimine hazır olun! Mükemmel organizasyon ve kusursuz taşımacılık hizmetimizle Türkmenistan nakliye hizmeti sunuyoruz. Türkmenistan nakliye konusunda bilgi ve tecrübeye sahip güçlü firmadır. Şoförleri, araçları ve eğitimli personellerimizle her zaman Türkmen nakliyesinde ön sırada yer aldık, yer almayada devam edeceğiz. Her ürün bizim için değerlidir ve zamanında ciddiyetle ürünlerinizi taşırız. Türmenistan nakliye firmaları içinde yer almamız müşterilerimiz için bir avantajdır. Bizimle daha önce çalışan müşterilerimiz devamlı çalışmayı tercih ediyor. Bu tercih müşteri odaklı çalışmalarımız dolayısıyla oluyor.


İLETİŞİM İÇİN SİTEMİZİN LİNKİNE TIKLAYINIZ vectortransport.com.tr

Tam Sürüme Geç »
 "Tavsiye Şikayet Mobil" Android Uygulaması [X]