Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

 Tavsiye Şikayet Forum  »
 ŞİKAYET FORUMU YORUMLAR.  »
 Otomotiv

Merhaba
26,4,2019 tarihinde 2018 model Mercedes c200d AMG sıfır araç satın aldık. Aracım 750 km de. Araçla 18,5,2019 da seyir halinde iki Direksiyon Manevra Hatası verdi ve direksiyonu kilitledi. Direksiyon sağ ve sola hareket etmiyordu. Yavaş olduğum için büyük bir kazadan kurtardım diyebilirim. Aracı durdurduktan sonra Mercedes'le iletişime geçerek aracı çekiciyle aldırdılar. Araçta inceleme sonra direksiyon kutusunda hatalar varmış ve 22 günlük yeni araçta direksiyon kutusunu değiştirmek istediler. Buna kesinlikle onaylamadım ve aracımın gizli kusurlu olduğunu yenisiyle değişimini istedim. Ancak bunu reddettiler.
Ortada kusurlu bir araç var ve Mercedes aracının arkasında durmuyor. Garantiden yaptıralım diyorlar. Yeni bir araçta neden işlem yaptırayım ki. Hatayı onlarda kabul ediyorlar ancak lafta kalıyorlar sadece. Araç kusurlu ve Mercedes'te bunun arkasında durmuyor. Ben o araçta yüksek hızda olsaydım belki de takla atabilirdim o araçta. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Mercedes'i ürününün arkasında durmaya davet ediyorum. Mercedes markası bu kadar basit olmamalı diye düşünüyorum.
325.000 TL araca ödeyin ve araçsız kalmak bu olsa gerek. Konuyla ilgilide bugün dava açtım ve hakkımı sonuna kadar arayacak.Resim Ekleme

Tam Sürüme Geç »
 "Tavsiye Şikayet Mobil" Android Uygulaması [X]