Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

 Tavsiye Şikayet Forum  »
 TAVSİYELER FORUMU YAZ OKU  »
 Otel,Turlar

PREFABRİK EVLER KONTEYNER HAKKINDA KULLANICI TAVSİYE ŞİKAYET YORUMLARI

Konteyner ve Prefabrik Evler son dönemde oldukça populer olan konteyner ve prefabrik evler dogaya uyumlu olmaları ve fiyatlarıyla oldukça popüler oldular bu konuda hizmet veren firmalar fiyatlar tavsiyeler şikayetler öneriler ve yorumlar arıyorsanız sitemizde uyelerimiz tarafından yazılmış yorumları okuyarak fikir edinebilirsiniz konteyner ve prefabrik ev satan firma sahibiyseniz bu konuda bilgi deneyim tecrübeniz varsa sitemize uye olarak fikirlerinizi bizimle paylaşmanız önemle rica olunur.
Resim Ekleme

can159  |  Cvp:
Cevap: 1
10.08.2018- 09:04

Merhabalar
Prefabrik evler bana göre nette bahsedildiği gibi değil. Hızlı olması açısından tavsiye ediliyor fakat kendinizi kutu içerisinde hissediyorsunuz. 3 kuruş fazla verip betonarme ev yaptırmak daha mantıklı. Gerçi bu işlerde ustanında çok önemi var. O kadar araştırmamıza rağmen hiç işten anlamayan bir firmaya denk geldik. Tavsiyem Betonarme ev yok illa prefabrik istiyorsanız As Prefabrik Yapı tavsiye etmem işinin ehli olan firmalara bakının

muhammet80  |  Cvp:Paranıza Yazık
Cevap: 2
10.08.2018- 09:17

O kadar firma gezdik en sonunda As Prefabrik Yapıda karar kıldık. İnsanları hayattan soğutur bu tarz insanlar. Paranız cebinizde kalsın bu tarz insanlar ile muhattap olmayın.
Bir kaç örnek vermek istiyorum. Çatı akıtır.
Pencere kenarlarından hava alır.
Pencereler zıngır zıngır sallanır.
Elektirik prizleri bir birlerine denk gelmez.
Su tesisatı desen sızdırıp sızdırmadığı su anda belli değil :S
As prefabrik yapımı aman aman. Diğer bir adı da Avrupa çelik ev. Bilginize.

Bayındır  |  Cvp:
Cevap: 3
10.08.2018- 11:57

Prefabrik konusunda üretici firma olarak Karmod tavsiye edilebilir.

Fakat genel olarak prefabrik yapı uzun süreli kullanım açısından uygun değildir.

aycasezginN  |  Cvp:PREFABRİK EVLER KONTEYNER TAVSİYE ŞİKAYET YORUMLAR
Cevap: 4
28.01.2021- 14:46

Çok araştırdım, hatta biraz endişelendim. Konteyner ev ve normal, betonarme bir ev arasında kaldım ama konteyner evi tercih ettim. Çünkü konteyner ev fiyatları açısından oldukça avantajlı. Aynı zamanda istediğim zaman evimi başka bir yere taşımak istediğim için, konteyner ev yaptırmakta karar kıldım. Araştırmalarım sonucunda şantiye konteyner, konteyner ofis ? - Hazır Yapılarda Ara?rünler/konteyner gibi birçok konteyner türünün olduğunu da öğrendim.

Tam Sürüme Geç »
 "Tavsiye Şikayet Mobil" Android Uygulaması [X]