Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

 Tavsiye Şikayet Forum  »
 TAVSİYELER FORUMU YAZ OKU  »
 Firmalar

BUZ İMALATI HAKKINDA FİRMA TAVSİYE ŞİKAYET YORUMLAR ÖNERİLER

Buz İmalatı ve Satışı hakkında bilgi tavsiye şikayet yorumlarımı arıyorsunuz buz imalatı ve satışı yapan firmalar fiyatları nelerdir bu konuda nelere dikkat etmek gerekir gibi vs bilgileri bu konuda üyelerimizden gelen yorumları okuyabilir sizin bu konuda tavsiye şikayet önerileriniz varise tavsiye şikayet foruma üye olarak bilgi tecrübe deneyimlerinizi bizimle paylaşmanı önemle rica olunur.

BarMAN  |  Cvp:Buz imalatı
Cevap: 1
07.12.2017- 18:15

Buz imalatı yapan firmaların çoğu BORU BUZ diye hitab ettikleri buzu satıyorlar ,boru buz hem ortadan hem çevresinden eridiği için çabuk eriyor ve az eridikten sonra derin dondurucuya girip şoklandımı buz kütlesi hakline dönüşüyor , müşteriye bardakta sunduğumuz zaman çok kötü bir görünüm alıyor , şahsen ben buz alışverişi yaptığım firmadan özellikle kare buz getirmesini istiyorum , hatta bir kaç kere gelen buzları geri almalarını söyledim şimdi akıllandılar )))

BarMAN  |  Cvp:Buz imalatı
Cevap: 2
07.12.2017- 18:28

Kışın bütün buz firmaları birbirinin kuyusunu kazmaya çalışıyor , yaz geldimi çoğu telefonlarını açmıyor !!! İnternet sitelerindeki bu işe başlama seneleri çoğunu yalan , bu işi yapan eski firma bir kaç tane . Çoğu imalathanelerini gizliyorlar pislik içinde yaptıkları veya internette kendilerini büyüttükleri kadar olmadıkları ortaya çıkmasın diye . Buzculardan çok canım yandı aklıma geldikçe yazıcam )))

Tam Sürüme Geç »
 "Tavsiye Şikayet Mobil" Android Uygulaması [X]