Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

 Tavsiye Şikayet Forum  »
 TAVSİYELER FORUMU YAZ OKU  »
 Firmalar

Şehirler arası kurye firmamız İstanbul merkezli olup Ülkenin birçok yerine bir çok alternatif yöntem dahilinde kişiye elden teslimat yapabilmektedir. İstanbul ticaretin başkenti olması, oldukça büyük iş kapasitesi ile evrak taşıma sektöründe farklı özel durumlar hasıl olmuştur.

Firmamız bu açığı kapatmak amacı ile Türkiye’nin büyük kısmın da yapılanmasını tamamlamış saatler içinde istenilen teslimatı sizden alıp yerine ulaştırmaktadır. İstanbul’a komşu iller Edirne, Tekirdağ ve Çorlu diğer taraftadan Kocaeli, Adapazarı, Bilecik veya Yalova ve Bursa’ya Şehirlerarası kuryemiz ile hızlı ve ekonomik olarak teslimat sağlanmaktadır. İsterseniz bu illerden size getirilmesini istediğiniz evrak veyaüründe ihtiyaç olduğunda da bizimle iletişim kurunuz. İstanbul Ankara kuryesi veya tam tersi Ankaradan alımlarınız seri ve güvenli bir biçim de size ulaştırılır. Şehirlerarası kurye servisimiz geç saatlere kadar alım ve teslimat yapabilir.

Teslimatın her aşamasın da durumumuz ile ilgili bilgiyi kolaylıkla alabilirsiniz ve bunun yanısıra teslimat bilgisi tarafınıza görsel ve sözlü olarak iletilmektedir. Sizlerle ilgili bilgiler izniniz olmadan hiç bir sebeble 3. kişilerle paylaşılmaz

Burada dikkat edilmesi gereken hususlardan biri taşınak metanın kanunen taşınmasısın da bir engel olmamaılıdır, biz buna oldukca dikkat etmeliyiz gönderinin içeriğini bilmemiz gerekmektedir.

Tam Sürüme Geç »
 "Tavsiye Şikayet Mobil" Android Uygulaması [X]