Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

 Tavsiye Şikayet Forum  »
 ŞİKAYET FORUMU YORUMLAR.  »
 Elektronik
10.05.2017- 20:26BIR VESTEL HIKAYESI
VESTEL   42FA8200 MODEL TELEVIZYON ( ICINDE INTERNETI BLUETOOTH U CIFT EKRANI BULUNAN YANI O GUNUN EN SON teknoloji SİNİ   ) ALDIM   TARIH 17/08/2015 SERVIS GELIP EVIME KURDU   SERVIS HENUZ KAPIDAN CIKMISTI KI   VESTEL FABRIKA   SERVISDEN MEMNUNMUSUNUZ   DIYE SORDU OTOMATIKMAN KENDILERINE TESEKKUR EDIP TELEFONUMU KAPADIM VE SONRA!!! OLAYLAR BUGUN 10/05/2017 YE KADAR SURDU . NEMİ OLDU BİR AYI DOLDURMADAN TELEVIZYON BOZULDU SERVISI ARADIM   NORMALDIR ARIZA OLMUS BIZ TAMIR EDERIZ DEDILER BU YENI TELEVIZYON TAMIR MI OLURMUS DEYINCE BINBIR   ZORLUKLA DEGISTIRDILER. DEĞISIM OLDU DA NE OLDU TAMİR GORMUS BIR TELEVIZYON GETIRIP YENI DIYE BIRAKTILAR VE   TEKRAR SORUNLAR BASLADI TAM   1,5 YIL ICINDE ANAKART DEGISTI YAZILIM ATILDI TEKRAR,TEKRAR TAMIRE GİTTİ,GİTTİ   VE GELDI   KURDUKLARINDA GENE HATA VERINCE DE GETIREN SERVISE SIZ BUNU YAPMAK ICIN ALDINIZ AMA GENE AYNI HATALARI VERIYOR ACILIP KAPANIYOR INTERNETE GIRILMIYOR   DEYINCE ISINIZE GELIRSE BU BUKADAR OLUYOR DEYIP GITTILER BIZDE HIC OLMAZSA TELEVIZYON GOSTERIYOR DEYIP KULLANMAYA BASLADIK KI   30/04/2017 GUNU TELEVIZYON KOMPLE GITTI. VE SERVIS ISTEDIK GELEN SERVISDEKI ARKADASLAR BUNUN   SASESI BOZULMUS (ANAKART) FABRIKADAN   İSTEYELİM 3 GUN ICINDE GELIR TAKARIZ CALISIR   DEDILER 3 GUN SONRA YENI GELEN ANA KARTI TELEVIZYONA TAKTILAR   AMA NAFILE   TELEVIZYONDA TIK BILE YOK TELEVIZYON YAPILAMIYOR. BUNU UZERINE SERVIS ELEMANLARI DEGISIM RAPORU DOLDURUP FABRIKAYA   BILDIRMELERINE   RAGMEN   BIZI ARIYAN OLMAYINCA BIZ ARADIK   ARADAN GUNLER GECTIKDEN SONRA BOLGE MD.OLDUGUNU BEYAN EDEN SEDEF HANIM BIZE   GONDERDIGIMIZ   ANA KART BOZUKMUS ONUN ICIN TELEVIZYONUNUZ CALISMIYOR SONUC DA   ANA KARTLAR   INSAN YAPIMI OLDUGUNU BOZUK DA CIKABILIR   KIRIK DA OLABILIR .DIYE BIR CEVAP VERMESIYLE VESTELIN INSANLARI NASIL KANDIRDIGINI VE CEBINDEKI PARALARI YAPTIKLARI SAHTE REKLAMLARLA NASIL ALDIKLARINI KENDI AGZIYLA ITIRAF ETMIS OLDU TABI BIZIM TELEVIZYONDA YAPILMAMAK UZERE   OYLECE KALDI   SIMDI VESTEL MARKA ALACAK OLANLARIN BIR DEFA DEGIL BINLERCE DEFA DUSUNUP   ALMAMALARINI TAVSIYE EDERIM   SIKAYET FORMLARINI OKUYUNCA VESTEL FIRMASININ TURKIYEDEKI SIKAYET SIRALAMASINDA UCUNCU OLDUGUNU GORECEKSINIZ PARANIZI BOSUNA ATMAYIN HEM PARANIZI HEM SINIR SAĞLIGINIZI KAYBETMEK ISTEMIYORSANIZ!!!!!!!!!     AYRICA 9 GUN BOYUNCA BIZI TELEVIZYONSUZ BIRAKTIK DEYINCE DE DALGA GECER GIBI UTANMADAN AYIN 10 NUN DA GECICI TV ISTERMISINIZ DIYE MESAJ ATMALARI INSANIN AKLINA SAHIS TUKETICI MAHKEMESINE GIDERSE ELIMIZDE KANIT OLSUN KENDIMIZI KURTARALIM INSANLARI KAZIKLAMAYA DEVAM EDELİM DUŞÜNCESİNDE MİDİR.[/font]

kamuran731  |  Cvp:
Cevap: 1
08.07.2017- 21:29

Vestel önce toplamacılığı bıraksın panel üretecek ne alt yapı nede sermaye vestelde yok!!
aşağıdaki linkten, panel üreticileri listesine bakabilirsiniz. buda fahri vestel çalışanlarına gelsin
Panel Brand List (70+) - Panelook.com

Gururla yerli sloganına aldanıp, pişman olmayın.
6-7 yıl öncesine kadar evimdeki bütün ürünler sıemens marka idi. Sonrasında;
Türk malı, yerli üretim diyerek, Vestel markasını tercih etmeye başladım.
Vestel marka Buzdolabı, Bulaşık makinası, Televizyon aldım. Çamaşır makinası ve fırını da Vestel marka almayı düşünüyordum.
22.06.2017 tarihinde n11 sitesinden 2044 TL ye almış olduğum Vestel ub8300 model televizyonun renk kalitesinin, komşumuzun 850 TL ye almış olduğu LCD televizyon kadar bile olmadığını fark ettik. Ayrıca internet tarayıcısı her 2 saniyede bir sayfayı yeniliyordu, sıkıntılı idi.
İade etmek için satıcı ile görüştüğümde; müşteri memnuniyetinin kendileri için önemli olduğunu belirterek, birçok kez montajı yapılmış olmasına rağmen başka marka televizyonları raporsuz, onaysız iade aldıklarını ancak; Vestel markanın zorluk çıkarttığını iade alamayacaklarını, Vestel den sadece değişim onayı bile alırsam iadeyi kabul edeceklerini belirtti.
Vestel müşteri hizmetlerini aradım. Bana yardımcı olmadılar, satıcının Vestel hakkındaki yorumunun doğru olduğunu gördüm. Maalesef Vestel ürettiği ürünün arkasında durmuyor, müşteri memnuniyetine hiç önem vermiyor. “VESTEL GURURLA YERLİ” imiş?
Vestelin sıradan sayılabilecek bir firma kadar bile müşteri memnuniyetine önem vermediğini gördüm. İnternet üzeri almış olduğum 3-4 gün duvara asılı olarak kullanılmış bir televizyondan memnun olmadığım için iade edip, yaşadığım şehirde görerek yine Vestel marka bir televizyon almak istediğimi dolayısıyla maddi kayıplarının olmayacağını. Ürettikleri malın arkasında müşlterilerinin yanında olmaları gerektiğini belirttim. Yardımcı olmalarını bekliyorum. Yardımcı olmazlarsa; tüketici heyeti, mahkemesi ne gerekiyorsa yasal yollardan hakkımı arıyacağım.
Bilgi paylaşımı ve hak aramanın önemine inandığım için bunları yazdım.

Tam Sürüme Geç »
 "Tavsiye Şikayet Mobil" Android Uygulaması [X]