Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

 Tavsiye Şikayet Forum  »
 TAVSİYELER FORUMU YAZ OKU  »
 Güzellik

KALICI MAKYAJ TAVSİYELERİ ŞİKAYETLERİ YORUMLARI

Kalıcı Makyaj hakkında bir çok makale tavsiye ve şikayetler vardır bir çogu firmaların kendi yazdıklarıdır kalıcı makyaj eniyi nerede yapılır hangi ürünleri kullanmak gerekir trendler nelerdir kalıcı makyajın zararları faydaları dikkat edilmesi gerenler nelerdir bu konuda tecrübe deneyim tavsiye ve şikayetlerinizi kalıcı makyaj konusunda bilgi sahibi olan uyelerimiz veya misafirlerimizin sitemizin güzellik bölümünde bilgi bilgi deneyim ve tecrübelerini paylaşım yapmasını rica ediyoruz

zübeyde  |  Cvp:
Cevap: 1
27.07.2017- 12:58

Alıntı Çizelgesi: admin yazmış

KALICI MAKYAJ TAVSİYELERİ ŞİKAYETLERİ YORUMLARI

Kalıcı Makyaj hakkında bir çok makale tavsiye ve şikayetler vardır bir çogu firmaların kendi yazdıklarıdır kalıcı makyaj eniyi nerede yapılır hangi ürünleri kullanmak gerekir
kalıcı makyajın zararları faydaları nelerdir bu konuda tecrübe deneyim tavsiye ve şikayetlerinizi sitemizin güzellik bölümünde bilgi paylaşımı yapmanızı rica edyoruz
Kalıcı makyaj konusunda tavsiyeler nedir ne degildir fiyatları kimlere yapılır yorumlar


Kalıcı makyaj yüzün ifadesini netleştiren bir makyaj çeşididir
Kalıcı makyaj gözlere, kaşlara, dudaklara uygulandığında onları sadece belirginleştirir. Normal makyaj gibi abartılı değildir.Kalıcı makyaj yüzdeki ifadeyi netleştiren bir çerçevedir.

Resim Ekleme


Kalıcı makyajı kimler tercih ediyor?
Kalıcı makyaj herkese uygulanabilir. Özellikle makyaj yapmaya vakit bulamayan aktif kadınlar, sporcular, sanatçılar, kontakt lens kullananlar ve hipermetrop gözlük taşımak zorunda olanlar, kalıcı makyajı tercih ediyorlar.

Kalıcı makyaj yapılırsa extra makyaj yapılırmı.

Kalıcı makyaj son derece doğal bir görünümle yüzdeki kontrastları artırır, hatlarını belirginleştirir, bazı kusurları giderir. Gündelik yaşamda ve her şart altında bakımlı görünmeyi sağlar.

Ancak etkisi bir gece makyajıyla, eye linerla veya parlak renkli rujlarla kıyaslanamaz. Gerektiğinde veya istendiğinde üzerine klasik makyaj yapılabilir.

kalıcı makyaj yaptırken kaşlara dikkat edin önemle tavsiye ederim


Kalıcı makyaj kaşları yükseltmek veya şekil değiştirmek amacıyla yapılıyorsa, abartılı modellerden kaçınmak gerekir. Bu makyajı daha sonra değiştirmek veya yakışacak, sonradan pişman olmayacağınız doğal bir kaş yaptırmaktır.

kalıcı makyajda dudak kontoru yapılırmı

Dudak kontürü Dudakların çevresine yapılacak ince bir kontür, dudakları daha dolgun gösterir, hatlarını belirginleştirir ve çevresindeki kırışıklıkları kamufle eder.ufak tefek genel bilgiler bunlardır bu konuda daha fazla bilgi almak isterseniz.

http://www.imajguzellik.com internet sitemiz
0212 231 0980 nolu telefondan arayabilirsiniz

Dilara  |  kalıcı makyaj zararları tavsiye etmem
Cevap: 2
28.07.2017- 15:08

kalıcı makyajı uzun süre kullanımda cilde zararları oldugunu duymuştum dogrumudur yanlışmıdır bilmiyorum kısa vadede kalıcı makyaj avantajlı gibi görünsede cilde sürülen kimyasalları sonradan ortaya çıkabilecek zararlarını şikayet etsenizde pek dikkate alınacagını düşünmüyorum en iyisi günlük makyaj benim tercihim bu yönde kolay gelsin.

Tam Sürüme Geç »
 "Tavsiye Şikayet Mobil" Android Uygulaması [X]