Tavsiye Şikayet
.
.
.
.
»
»
ÇEVRİMİÇİ ÜYELER
İSTATİSTİK BLOK
Toplam Bölüm: 48
Toplam Konu: 1.962
Toplam Cevap: 9.310
Toplam İleti: 11.272
Toplam Makale: 41
Toplam Yorum: 35
Toplam Üye: 2.982
Toplam Çevrimiçi: 0
Son Üye: Elife07
MOTOSİKLET ŞİKAYETLERİ
Motosiklet kullanıcılarından test ve tecrübe edindikleri tüm marka ve modeller ekipman kask mont hakkında forum sitemiz olan tavsiye şikayet sitemizde tüm yorum görüş öneri tavsiye şikayetlerini motosiklet kategorimizde degerlendirip bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz

MOTOSİKLET MARKALARI HAKKINDA TAVSİYE ŞİKAYETLER İÇİN TIKLAYIN
Yorumlar (Toplam: 3) Sıralama:
Avatar
serkan erdogan 23.06.2017-13:35:06
@gencayhan Merhabalar, SENA Intercom ürünlerinin 2017 Temmuz ayı itibariyle Türkiye Distribütörü Motomax olmuştur, şayet tekrar herhangi bir desteğe ihtiyacını olur ise Motomax ı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
Avatar
gencayhan 27.05.2016-18:17:29
MOTORAN FİRMA ŞİKAYETİ TAVSİYE ETMEM.
Sena marka bir intercom cihazı aldım. Türkçe kullanım kılavuzu içinden çıkmadı. Halbuki ülkemizde satılan her ürünün Türkçe kullanım kılavuzu olmak zorunda. Şirketten Türkçe klavuz istemek için defalarca aramama ve   mailimi de yanıt vermediler.1 hafta da 38 arama yapmama rağmen hiçbir kimseyle görüşme sağlayamadım. Operatörleri özellikle telefon bağlamamak üzere işe alınmış sanırım. Uzun kadar kötü bir firma olabileceğini tahmin bile edemezdim. Hiçbir şekilde motoran ürününü   tavsiye etmem.
Avatar
gencayhan 27.05.2016-18:09:15
YAMAHA SCOOTER ŞİKAYETİ
Dördüncü Yamaha scooterını almış biri olarak, Yamaha Türkiye'ye bir mail yazdım.
Yetkili satıcılarının, satın aldığım motor ile birlikte verilen aksesuar hediyelerini vermediğini, üstüne üstlük bu hediyelerden birini de para ile bana sattıklarını yazdım. Bunun bir aldatmaca olduğunu, bu konuda destek istediğimi belirttim. Aradan 1 hafta geçti ne 2 satır cevap yazan var ne de telefon açıp durumu izah eden. Yamaha gibi bir şirket nasıl olur da bu durumu duymazdan, görmezden gelir. 1600 TL tutarında hediye aksesuarı geçtim, insana hiç yerine konmak müthiş dokunuyor. Tek istediğim bir yanıt, ilgi idi.Yamaha eğer müşterisini hiçe sayıyor, cevap vermeme hakkını kullanıyorsa bilsin ki,ben de bundan böyle Yamaha marka herhangi bir ürün almama hakkımı kullanacağım.
Yorum Yaz
Onay kodu Değiş

Tavsiye şikayet bilgi paylaşım yorum soru cevap öneri yönlendirme açıklama forum sitesidir.

Tavsiyeler, şikayetler, yorumlar, bilgi, öneriler, forum, çözüm, paylaşım, tavsiye edilenler, şikayet edilenler

Tavsiyeler, şikayetler, yorumlar, bilgi, öneriler, forum, çözüm, paylaşım, tavsiye edilenler, şikayet edilenler

Tavsiyeler, şikayetler, yorumlar, bilgi, öneriler, forum, çözüm, paylaşım, tavsiye edilenler, şikayet edilenler